mieszkasz w londynie banner

„Żyję z Arabem”, „Mój mąż jest Hindusem”, „Uciekłam od Libijczyka” – czyli jak wyglądają mieszane związki w rzeczywistości? Wywiad

« Wróć do artykułu

Komentarze

murus Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło mnie rozwód, kiedy chciałem zapytać go o jego romans z innymi panienkami, Byłem całkowicie zdewastowany I zdezorientowany, dopóki stary przyjaciel mnie nie opowiedział mi o lekarzach miłosnych o imieniu DR Goko, którzy pomagają ludziom w ich związku i ich małżeństwie, wprowadza mnie do tego lekarza, który naprawdę pomaga mi, kiedy skontaktowałem się z nim, dostał mojego męża z powrotem w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z tym lekarzem miłości w związku z małżeństwem i problemem i znajdź wszelkiego rodzaju problemy, które okazują się trudne do rozwiązania i będzie dla nich trwałym rozwiązaniem. Oto jego adres e-mail, (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com możesz go dodać do whatsapp i viber +2348056398964 Powodzenia wszystkim
fasdf Określony typ kobiet: kilkoro dzieci każde z innym ojcem. Takie poszukiwaczki przygód.
Andy "(...) zachowała swoją europejskość". Hahaha, no rzeczywiście, szczególnie wiążąc się z Arabami i z jednym z nich robiąc sobie dziecko. Ja bym się wstydził, ale ona najwyraźniej jest dumna z siebie, że urodziła niebiałe dziecko i że nie musi nosić bluzki z długim rękawem.
Araby, turasy ja wszystkich wam chlopacy dupy dam Abdul jest niesamowity w sypialni... tak, robi minete jak pies i lubi dawac mi klapsy "na razie w dupke" ale zacznie z piesci w twarz za jakis czas. Wy polki uganiajace sie za arabusami i czarnymi naprawde macie kompleksy jak cholera, niby wasz arab ubrany modnie z pozlacanym chinskim zegarkiem a jeszcze kilka lat mieszkajacy w chatce z gowna i jego jedyna zabawa bylo turlanie opony od roweru za pomoca patyka... Niewatpliwie wielkie wzbogacenie kulturowe... ale to wasze waginy i wasz brak odpowiedzialnosci, wkurza fakt tylko ze potem placz ze moj syn/corka o imieniu Mohamed/hassana "przeciez czysta polka/polak" zostali porawni lub odebrani mamusi bo tata zdal sobie sprawe ze wiecej wezmie kasy jako samotny ojciec niz z glupia i dalej "brudna" niemuzulmanka ktora zreszta juz mu nic wiecej nie zaoferuje.
Arab tez mi cos Polki mysla ze majac araba beda lepsze od innych ktore maja polskich mezow. Polski maz dba o rodzine chyba ze jest nieudacznikiem ale po to jest narzeczenstwo aby to zweryfikowac a tu prosze, Sbdul taki piekny, wpadl do baru, ja taka szara mysz z taca w reku a on jak milion szekli chce abym go obsluzyla, to go obsluzyla, fast servis ze zaraz zrobil jej bekarta, taki odpowiedzialny jak i ona, zreszta to wasze zycie, nie zalcie sie tylko w Internecie wy niby wszystkowiedzace bo zapracowalyscie i dobrze wam tak. Wiec burki na ryjki i po zasilki bo nic lepszego z was juz nie bedzie jak bycie pasozytami na zdrowym narodowym ciele.
Jol Po ca zale w Internecie, zasluzyliscie i zapracowalyscie na to i zbieracie owoce swoich wyimaginowanych marzen o Lawrence'u z Arabii choc lepiej pasuje Ahmedzie z Pakistanu tudziez Turcji... reszte dopisz sama. Wcale mi was nie zal. Niby takie madre a takie zakompleksione i naiwnie glupie, a karawana jedzie dalej...
roksana Ja wlasnie rozchodza sie z pakistanczykiem po 7latach.na poczatku slodki a potem zmuszal do zmiany religii na islam.oczywiscie rodzinka i mamusia rzadzi mimo ze mieszkamy w uk a rodzinka w pak.nigdy mnie nie udezyl ale psychicznie mnie wykonczyl.dziewczyny uwazajcie.
ggggg ciezka praca zastepowac arabowi koze
Pomysl o sobie Musisz byc silna osoba-kobieta i niestety isc na ryzyko w zwiazku z obcokrajowcem innej religii,kultury,wyznan itp Predzej czy pozniej bedziesz mniej pewna siebie ,znerwicowana,braknie ci sily na walke ...tak bedzie wygladalo twoje zycie .Poczatki beda super ..... po jakims okresie zauwazysz zmany na kazdym etapie waszego zwiazku .
Boguslaw Gredys takie związki niosą pewne ryzyko - inna kultura odmienne tradycje - choć nie można generalizować są i przykłady udanych związków.
marta78 Co za różnica czy to Polak, Arab czy Hiszpan... Najważniejsze jest uczucie, jeśli czujesz, że ten związek ma sens, spróbuj. Nie dowiesz się, jeśli nie zaryzykujesz... Sama 2 lata byłam w podobnej sytuacji i też miałam mnóstwo wątpliwości. Jestem w związku z Turkiem, też wyjechałam dla niego z Polski, zostawiłam tam rodzinę i przyjaciół... Poznaliśmy się co prawda na portalu randkowym e-polishwife.com.pl ale uważam, że w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Miałam okazję przeszukać bogatą ofertę biura, zorganizowali nam spotkanie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojego chłopaka na innego! Wielu znajomych odradzało mi ten związek, ale zrobiłam to, co uważałam za stosowne. I nie żałuję. Nie rozumiem takiego podejścia, że związek z obcokrajowcem ma być gorszy od związku z Polakiem. Najważniejsze jest uczucie. Pozdrawiam wszystkie wahające się.

Anglia.today/reklama

Kultura

ANGLIA.today
Anglia.today/firmy
Znajdź nas na facebook'u!
Anglia.today/reklama
ANGLIA.today