mieszkasz w londynie banner

Niemcy, Francja i UK po cichu porozumiały się z Rosją zagrażając bezpieczeństwu energetycznemu Polski

« Wróć do artykułu

Komentarze

Pl! Wszystko dzieje sie dlatego ze to zydzi rzadza w Pl a nie prawdziwi Polacy! I dzialaja oni na szkode Pl!
Polak nic nowego niemiec zawsze był szują i na co liczycie na zachód z Rosją się ugadywać a nie z szumowinami bo zostaniemy sami
Jul1 Szczuc dalej i opluwac Rosje, to wypadniemy w ogole z obiegu.
ppp zawsze nas zdradzali
jan i dobrze.za to że nasi NIE zbudowali rury u nas powinni dostać wyroki
jan i dobrze.za to że nasi zbudowali rury u nas powinni dostać wyroki
byczyna to nie pierwszy raz jak nas w hu.. zrobili i znowu zrobią nie uczymy się na błędach
l.D a trzeba bylo stawac po stronie ukrainy?lepiej by bylo wspierac Rosje a teraz i niemcy i rosja maja polakow w du..
Odpowiedzi (2)
maniek jak zwykle zrobia nas w h...a. Historia powinna uczyc, ale ci co nami rzadza chyba slabo ja znaja :P
Odpowiedzi (1)
Gee Wojsk rosyjskich na Ukrainie nie ma, czego dowiodło OBWE które jest raczej Rosji wrogie. Więc fakty swoje a wy swoje.
emigrant i za to powiedzial bym tej krowie Merkelowej zeby sobie sama zywila ta cholote a nie wciska ich do polski Putinowi niech da w ramach wymiany za gaz
Jam GM czas wreszcie na własne źródła energii odnawialnej
anty UE Mieliśmu dzięki UE dymać, a jesteśmy dymani... oj boli
Marek Walić brudasow w mordę a merkelowa w dupe. Moje motto
marlen dlatego uważam,że nie jesteśmy zobligowani solidarnością z UE w żaden sposób tym bardziej,jeśli chodzi o uchodźców
ekon Nasi olali Rosje i wybrali Watykan oraz USA. Watykanowi wybuduja jeszcze z 500 kosciolow a Amerykanom ze dwie bazy wojskowe. Polak ro zawsze byl glupi. Dalej niech podskakuja Ruskim.
Odpowiedzi (1)
marek Aaaaaaa.. hahahaha....
zuza nic sobą nie reprezentujemy w polityce,więc pomijają nas kiedy to jest wygodne dowalają nam kiedy chcą a
nasi politycy i tak nas nie bronią oni bawią sie 'w stołki' dla samch siebie nie dla kraju
a_v to niby odnośnie embarga w związku z atakiem na Ukrainę?
Drogowypies Wystarczy przeczytać "Lalkę " B.Prusa. Wokulski dorobił się na handlu z Rosją a nie Zachodem. Jak PIS wygra wybory - będzie gospodarcza katastrofa i Polsk w XIII wieku.
Odpowiedzi (3)
Marek to jest właśnie europejska solidarność - trzeba być solidarnym z bogatszymi, silniejszymi, tymi którzy są w UE od początku...
grom oTO NASI PRYJACIELE KTÓRZY WYMAGAJĄ OD NAS LOJALNOŚCI A SAMI TAK POSTĘPUJA JAK POD CZAS DRUDIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ ZA NASZYMI PLECAMI ZAŁATWIAJA SOBIE SPRAWY.JESZCZE WOJNY NIE MA A ONI PO CICHU JUZ ZAŁATWIAJA PO RAZ KOLEJNY WIDZIMY CO Z NICH ZA PRZYJACIELE
robert czemu Polak jest zawsze mądry po szkodzie i daje robić się w balona i wierzy w lojalność państw zdradzieckim już raz to było i jeszcze to samo
Odpowiedzi (2)
A.B.C. Poza tym Rosja handluje bronią na Bliskim i Środkowym wsch. i wzmaga tam wszystkie konflikty oraz przymyka oczy na przemysł przemytniczy na Morzu Egejskim i Morzu Czarnym. Rosyjskie służby i dyplomacja od stuleci działają bardzo sprawnie !
Odpowiedzi (1)
ILONA JAK POKAZUJE HISTORIA pOLSKI TO NIC NOWEGO.ZAWSZE NAS DYMALI
bialy20 Bzdury! Gaz będziemy mogli kupić od Niemców! Z bezpiecznego rurociągu, który OMINIE banderlandię! Więc jakie zagrożenie dla Polski??? Że drożej? Sami chcemy!
anna MULTI KULTI ZAMYDLIŁO OCZY POLITYKOM więc niech posłuchają... -- Bogusław Wolniewicz 46 OWOCE TRUCIZNY MULTI-KULTI https://viyoutube.com/video/SFUP8dSM5c4/boguslaw-wolniewicz-46-owoce-trucizny-multi-kulti ZA
sam Polski nie ma...tak jak to powiedzieli na nagraniach z afery podsluchowej...
tom a był taki fajny projekt rurociągu do Polski ze skandynawi szkoda że towarzysz miler wywalił go do śmieci ....
stasic Nie możecie mieć do nikogo pretensji, bo POLACY SAMI SIĘ WYJEBALI !!! W 2000 roku Rosja i UE chciały zbudować gazociąg przez Białoruś i Polskę omijając Ukrainę. Nie zgodzili się na to panowie Buzek i Kwaśniewski. Mimo wielu nalegań ze strony UE i Rosji pozostali niewzruszeni. Wobec tego ruscy zbudowali gazociąg przez Bałtyk. Straciliśmy finansowo ( opłata za tranzyt i możliwość nacisku na cenę gazu dla nas) i politycznie (nie bylibyśmy narażeni na straszak gazowy i inaczej wyglądałaby nasza sytuacja w rokowaniach w sprawie Ukrainy ). Ale niestety tym panom i wielu naszym politykom bliższa Ukraina niż Polska. Dałbym ich przed trybunał stanu!!! Dla mnie to zdrada.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,13708424,Jak_zbudowalismy_Nord_Stream.html
obatel RP No to Duda będzie miał co... świętować, będzie miał ... drugą Jałtę, tylko , gdzie będzie teraz świętował, bo wątpię, czy Władywostok jest w jego zasięgu politycznym. Patrzcie naiwniacy, jak świat robi interesy, konkretne interesy zarówno polityczne, jak i gospodarcze, interesy na wiele, wiele lat do przodu a nie tak, jak te nasze ..."niemoty", aby do... jutra.

Anglia.today/reklama

Polityka

ANGLIA.today
Anglia.today/firmy
Znajdź nas na facebook'u!
Anglia.today/reklama
ANGLIA.today